Carbon-Clean

Anasayfa » Carbon-Clean

Kurum tortuları, motor yağında ve yakıt enjektörlerinde sürekli oluşur ve birikirler.

Motor yağında biriken ve oluşan karbon tortuları, yağ değişim aralıklarında, biriktikleri yerlerden çözülüp eski yağ ile birlikte dışarı atılmazlarsa, yeni konan motor yağının çok hızlı olarak bozulmasına ve motor ömrünün kısalmasına neden olur.

Bunun yanı sıra yakıt enjektörlerinde biriken kurumlar, belirli aralıklarla temizlenmez ise, yakıt enjektörlerinin tıkanmasına ve arızalanmasına neden olur.

Yukarıda saydığımız iki olayın gerçekleşmesi, otomobilinizin, güç kaybetmesine, sürüş problemlerine, zor çalışmaya ve aşırı yakıt tüketimine neden olur.

Bu tipteki problemlerin çözümüne yönelik olarak, motor yağında ve yakıt enjektörlerinde biriken karbon tortularının birikmesini önlemek ve karbon tortularını kontrol altına almak amacı ile servisimizde etkili sonuç veren güvenli kurum temizleme kimyasalı ve cihazımız kullanılmaktadır.

Benzinli ve Dizel araçlarınız uzman  kadromuz tarafından özel cihaz ve kimyasallarla  subap  da ve enjektörlerde biriken kurumları temizleyerek aracın motor performansı artırılmaktadır.

Whatsapp
Ayhan Özen
Ayhan Özen